O firmie

Nasza firma od ponad 17 lat stara się zapewnić najlepszy sprzęt i usługi fanom motorowodniactwa. Podążając za wymaganiami naszych klientów oraz własnych ambicji stale się rozwijamy. Budujemy markę naszej firmy i chcemy zdobywać szacunek klientów w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.

Zaczynaliśmy w 1995r. w niewielkim sklepie w centrum Iławy. Od 2006 roku posiadamy siedzibę nad jeziorem Jeziorak z czystą i spokojną przystanią, gdzie możecie Państwo trzymać swoją łódź przez cały rok.

Zajmujemy się sprzedażą, naprawą oraz kompleksową obsługą łodzi motorowych oraz silników zaburtowych. Ponadto wyposażamy jednostki pływające w urządzenia multimedialne, nawigacyjne, radiowe, systemy nagłośnienia Hi-fi, TV itp. Oferujemy profesjonalny montaż pokładów z teaku syntetycznego, systemów ogrzewania oraz innych modyfikacji wg. potrzeb klienta.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe podejście w zakresie doboru i kompletowania łodzi motorowych, doradztwo w zakupie, pomoc w załatwianiu formalności kredytowych, ubezpieczeniowych, leasingów.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę akcesoriów i części zamiennych.

Nasza załoga regularnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez producentów i importerów podnosząc stale swoje kwalifikacje.

Zapraszamy do Iławy - to piękne miasto i świetne warunki do uprawiania sportów wodnych.